Jdi na obsah Jdi na menu
 


QUADPARÁDA IV. - 2011 Praha HUMMER CENTRUM

QUADPARÁDA IV.

 

logo-quadclub.cz.png

 

Ahoj,
po delší odmlce se Vám zase hlásím s nějakou tou akcičkou. Samozřejmě, jak jinak by se tato akce měla jmenovat než QUADPARÁDA, tentokrát se bude jednat již o 4. pokračování, tato část ponese podnázvem VELKÝ SRAZ ČTYŘKOLEK
Zvu všechny čtyřkolkáře a čtyřkolkářky, dorazit můžete bez rozdílu kubatur a značek na QUADPARÁDU 4. 
Pokec, zábava, dobrá nálada, spokojenost účastníků a návštěvníků, velký počet řtyřkolek na jednom místě. Co víc si přát

Kdy bude akce probíhat: od pátku 2.9 od 17:00h do neděle 4.9.2011 ?h

Kde bude akce probíhat: v zábavném areálu HUMMER CENTRUM

Na co se můžete těšit: offroadový závod pro dospělé a děti, noční závod pro dospělé, spousta dovednostních a rychlostních disciplín (např. přetahování čtyřkolek, trialová část, přejezd přes automobil, tahání těžkého břemene, jízda na slepo dle navigace spolujezdce a další ).
Bude zde soutěž o nejhezčí čtyřkolku, soutěž o nejhezčí čtyřholku (quaderku), paintballový zápas na čtyřkolkách na kolbišti a další.

Areál leží v těsné blízkosti Prahy na třetím kilometru dálnice D11 směr Hradec Králové. Součástí areálu je velký víceúčelový kopec, kde pro Vás bude postavena offroadová trať. Trať bude vedena skrze několik již stávajících jam plných vody a bahna. Na kopec vede několik nově udělaných a opravených sjezdů a výjezdů. SPECIÁLNĚ PRO TUTO AKCI BUDE NA ÚPLNÉM VRCHOLU KOPCE PŘIPRAVEN BAHENOVODNÍ BAZÉN (předpokládaná velikost je 3 metry šířka, 60-80cm hloubka a 20metrů délka). V areálu bude k dispozici wapka. Součástí je malý hotel, který se nachází hned nad nově dokončovanou restaurací. Naleznete zde nonstop čerpací stanici Benzina a Burgerkinga. V těsné blízkosti kopce se nalézá Hummerská tvrz, zde se budete moci kromě dobrého jídla a pití dobře pobavit s vašemi ratolestmi. Budou probíhat doprovodné dobové programy s možností zapojení se do těchto aktivit.

Bude zde vyhrazen velký prostor pro parkování čtyřkolek, aut, karavanů a pro postavení stanů. Tento prostor bude 24hodin denně hlídaný. 

Plánovaná je akce pod názvem „TEST FEST ČTYŘKOLEK“, tato akce by měla návštěvníkům zajistit možnost svézt se na vybraném modelu a značce čtyřkolky. 
Dále v areálu naleznete nově postavený testovací okruh, součást tohoto okruhu je půjčovna čtyřkolek a bugyn. Samozřejmostí bude možnost jízdy Hummerem po celém offroadovém areálu.

Dovednostní akce budou probíhat jak na samotném offroadovém kopci, tak i na přilehlém kolbišti. Součástí kolbiště je nově postavený přístřešek kam se pohodlně posadí několik desítek lidí, v přístřešku bude i velice dobře vybavený bar. Pro nepřízeň jsou připraveny párty stany. 

Plánuje se pro Vás spanilá jízda, večerní zábava pro účastníky co dorazí na čtyřkolce, tombola a další……

Jelikož leží areál opravdu blízko Prahy, je možnost si zde nechat věci a vypravit se na toulky noční Prahou, nebo okolím. Centrum se nachází v klidné okrajové části. Nebo s ostatními co dorazí již v pátek posedět, popít, pobavit se v klidu a nerušeně v areálu.

Další informace o akci budou postupně aktualizovány.

GPS souřadnice: Loc: 50°6'29.518"N, 14°38'13.335"E

 

hummer-quadparada-4.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář